Cukierki Reklamowe

Promocje

Ostatnio przeglądane

Długopisy Lecce Pen

Krówki Reklamowe

Nowy produkt

Krówki reklamowe – wyśmienity smak oraz doskonała forma reklamy Twojej firmy!

Więcej szczegółów

Więcej informacji o Krówki Reklamowe

dostępne smaki: mleczny

waga: ok. 14,5 g/szt.
ilość szt. w 1 kg: ok. 68 szt.
wymiary etykiety: 73 x 76 mm

okres przydatności: 6 miesięcy
minimalne zamówienie: 5 kg

Krówki reklamowe

Gadżety reklamowe promujące firmę powinny budzić pozytywne skojarzenia. A co może kojarzyć się przyjemniej niż słodycze? Dlatego też bardzo dobrym pomysłem reklamującym firmę są gadżety promocyjne w formie cukierków. Z pewnością bardzo dobrze sprawdzą się w tej roli krówki reklamowe. Krówki to słodycze, które większości ludzi kojarzą się z dzieciństwem, domem, bezpieczeństwem, beztroską zabawą. Warto bazować na takich pozytywnych, ciepłych konotacjach. Pozytywne skojarzenie z promocyjnym upominkiem wzbudzi w klientach sympatię dla naszej firmy.

Krówki reklamowe a znak firmowy

Aby gadżet promocyjny spełniał swoją rolę, musi w jakiś widoczny sposób podkreślać i propagować wizerunek firmy. Krówki reklamowe mają niewielką powierzchnię, na której można umieścić znak firmowy. Mamy do dyspozycji tylko papier, w który opakowany jest cukierek, ewentualnie woreczek czy torebkę z większą ilością tych słodyczy. Mamy wówczas do dyspozycji kilka dodatkowych powierzchni – sam woreczek, przyczepioną do niego etykietkę oraz ozdobną wstążkę. Nasza reklama powinna być zatem przemyślana, precyzyjna i celna. Bardzo dobrze sprawdzi się logo firmy na opakowaniu krówki. Trafionym pomysłem jest także przygotowanie papierków w kolorach symbolizujących nasze przedsiębiorstwo. Zamiast logo możemy umieścić na papierkach krótkie hasło reklamowe albo inspirującą sentencję (jeśli pasuje ona do promocyjnej okazji). Ciekawym, a często zabawnym pomysłem może być umieszczenie na krówce wzoru kojarzącego się z firmą lub okazją, na jaką zostały przygotowane.

Krówki reklamowe – nasza oferta

Oferowane przez nas krówki reklamowe to cukierki o tradycyjnym, mlecznym smaku i przyjemnej konsystencji, które polubią wszyscy. Na papierkach możemy umieścić dowolnie wybrany nadruk – logo firmy, hasło reklamowe lub wzór kojarzący się z promocyjną okazją. Etykietka ma wymiary 73x76 milimetrów. Nasze minimalne zamówienie to 5 kilogramów. W jednym kilogramie mieści się około 68 sztuk cukierków.

Warto zadbać o swoich klientów i zaoferować im drobny słodki upominek.

 

Napisz opinię o Krówki Reklamowe

Napisz opinię

Krówki Reklamowe

Krówki Reklamowe

Krówki reklamowe – wyśmienity smak oraz doskonała forma reklamy Twojej firmy!

30 innych produktów w tej samej kategorii: