Smycze reklamowe

Promocje

Długopisy Lecce Pen
Smycze reklamowe

Smycze reklamowe 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 329 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 329 elementów

Smycze reklamowe

Wśród gadżetów reklamowych, które firmy oferują swoim klientom jako gratisy, jednymi z najpopularniejszych są smycze z nadrukiem. Jest to ciekawy i praktyczny upominek. Smycze reklamowe sprawdzą się szczególnie dobrze podczas firmowych spotkań promocyjnych, targów lub konferencji. Smycz stanowi w takiej sytuacji gadżet jak najbardziej trafiony. Może posłużyć na przykład do przypięcia identyfikatora. Klient, który otrzyma smycz taką, jakiej używają pracownicy firmy, poczuje się jak członek firmy. Smycz ma ponadto wiele praktycznych zastosowań. Można przypiąć do niej telefon, klucze czy pendrive. Jest to przedmiot codziennego użytku, dlatego też taki praktyczny upominek z pewnością zadowoli klienta.

Smycze z nadrukiem jako forma reklamy

Smycz, oprócz tego, że jest praktycznym przedmiotem użytkowym, stanowi powierzchnię reklamową, na której możesz umieścić logo i nazwę firmy lub hasło reklamowe swojego przedsiębiorstwa. Smycz może być także wykonana w kolorach symbolizujących Twoją firmę. Istnieje możliwość wykonania nadruku dwustronnego na niektórych typach smyczy. Dodatkową powierzchnię znakowania w smyczach stanowią ich uchwyty. To sprawi, że wybrany przez Ciebie symbol firmy będzie wyraźnie wyeksponowany, a dzięki temu dobrze zapamiętany.

Smycze reklamowe – nasza oferta

Oferujemy szeroki wybór smyczy reklamowych, które mogą stanowić gratisy dla pracowników lub klientów Twojej firmy. Mamy w ofercie smycze reklamowe wykonane z metalu (w formie łańcuszków), smycze sznurkowe, szerokie smycze z karabińczykami, specjalne smycze do telefonu z miejscem na logo i odczepianą zawieszką oraz wiele innych modeli dostosowanych do Twoich potrzeb. Mamy szeroki wybór kolorów, w tym modele fluorescencyjne. Większość smyczy materiałowych wykonana jest z poliestru, który jest tkaniną o dużej trwałości i wytrzymałości. Oferujemy różne techniki wydruku: sitodruk, transfer, transfer cyfrowy. Istnieje możliwość zastosowania wielu kolorów w zależności od konkretnego modelu.

Sprawdź wszystkie produkty w kategorii Odzież reklamowa


Sprawdź również inne kategorie

Smycze reklamowe
Cukierki reklamowe
Pendrive reklamowe
Kubki z nadrukiem
Gadżety do samochodu