ODZIEŻ REKLAMOWA - TEKSTYLIA

Promocje

Długopisy Lecce Pen
ODZIEŻ REKLAMOWA - TEKSTYLIA

ODZIEŻ REKLAMOWA - TEKSTYLIA 

Podkategorie

 • Czapki
 • Czapki - Daszki -...
 • Kurtki - Polary Reklamowe

  Polary reklamowe

  Z wielu różnorodnych gadżetów reklamowych oferowanych przez naszą firmę bardzo dużą popularnością i skutecznością promocyjną cieszą się polary reklamowe. Posiadamy bardzo szeroki wachlarz różnorodnych polarów. Na każdym z nich umieszczamy logo lub nazwę Państwa firmy. Nadruki te zawsze cechują się wysoką jakością, a przede wszystkim trwałością. Nie ma ryzyka, że po pierwszym praniu napis zniknie, lub będzie prezentował się nieestetycznie.

  Świetnym pomysłem jest, aby polary reklamowe wykorzystać jako odzież służbową dla pracowników firmy. Będą oni jednocześnie w ten sposób prowadzić akcję promocyjną Państwa działalności. Polar idealnie sprawdzi się na przykład jako nagroda w konkursie organizowanym przez firmę. Takie przedsięwzięcie przyciągnie rzeszę klientów, a Państwu zapewni dużo większe zyski z prowadzonej działalności.

  Nasze polary reklamowe, wykorzystane jako gadżet promocyjny, na pewno nie zawiodą swoją jakością. Wykonane są one tylko z najlepszych materiałów. Nie ma najmniejszego ryzyka, że zniszczą się w praniu, czy że po jakimś czasie zmechacą się. W ofercie naszego sklepu znaleźć można zarówno polary w wersji dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Suwaki wykonane są z najwyższą precyzją i z bardzo trwałych materiałów, co jest niezwykle ważne przy tego typu odzieży. Często zdarza się tak, że przez własną nieuwagę bardzo szybko możemy suwak urwać, co tak naprawdę wiąże się zwykle ze zniszczeniem całego polaru, czy kurtki. Nasza firma gwarantuje, że wypadki takie w przypadku produktów przez nas oferowanych nie będą miały miejsca.

  Polary reklamowe najwyższej jakości

  Materiały, z których wykonane są polary gwarantują ciepło nawet w najmroźniejsze dni. Są one w pełni wiatroszczelne i wodoodporne, co zapewnia komfort ich noszenia. Wybierać mogą Państwo z wielu różnorodnych modeli, a każdy z nich prezentuje się bardzo estetycznie. Oferujemy również bardzo wiele kolorów naszych polarów. Znajdą tu coś dla siebie zarówno wielbiciele bardzo mocnych i żywych kolorów, jak i tacy, którzy wolą barwy bardziej stonowane. Nasze magazyny są bardzo dobrze wyposażone, dzięki czemu nie będą musieli czekać Państwo długo na dostawę zakupionych produktów. Do wszelkich tych zalet dołączona jest jeszcze atrakcyjna w stosunku do tak wysokiej jakości cena oferowanych przez nas polarów reklamowych.

  Sprawdź wszystkie produkty w kategorii Odzież reklamowa

  Sprawdź również inne kategorie

  Smycze reklamowe
  Cukierki reklamowe
  Pendrive reklamowe
  Kubki z nadrukiem
  Gadżety do samochodu

 • Kamizelki
 • Rękawiczki - Szaliki
 • Bluzy
 • Smycze reklamowe

  Smycze reklamowe

  Wśród gadżetów reklamowych, które firmy oferują swoim klientom jako gratisy, jednymi z najpopularniejszych są smycze z nadrukiem. Jest to ciekawy i praktyczny upominek. Smycze reklamowe sprawdzą się szczególnie dobrze podczas firmowych spotkań promocyjnych, targów lub konferencji. Smycz stanowi w takiej sytuacji gadżet jak najbardziej trafiony. Może posłużyć na przykład do przypięcia identyfikatora. Klient, który otrzyma smycz taką, jakiej używają pracownicy firmy, poczuje się jak członek firmy. Smycz ma ponadto wiele praktycznych zastosowań. Można przypiąć do niej telefon, klucze czy pendrive. Jest to przedmiot codziennego użytku, dlatego też taki praktyczny upominek z pewnością zadowoli klienta.

  Smycze z nadrukiem jako forma reklamy

  Smycz, oprócz tego, że jest praktycznym przedmiotem użytkowym, stanowi powierzchnię reklamową, na której możesz umieścić logo i nazwę firmy lub hasło reklamowe swojego przedsiębiorstwa. Smycz może być także wykonana w kolorach symbolizujących Twoją firmę. Istnieje możliwość wykonania nadruku dwustronnego na niektórych typach smyczy. Dodatkową powierzchnię znakowania w smyczach stanowią ich uchwyty. To sprawi, że wybrany przez Ciebie symbol firmy będzie wyraźnie wyeksponowany, a dzięki temu dobrze zapamiętany.

  Smycze reklamowe – nasza oferta

  Oferujemy szeroki wybór smyczy reklamowych, które mogą stanowić gratisy dla pracowników lub klientów Twojej firmy. Mamy w ofercie smycze reklamowe wykonane z metalu (w formie łańcuszków), smycze sznurkowe, szerokie smycze z karabińczykami, specjalne smycze do telefonu z miejscem na logo i odczepianą zawieszką oraz wiele innych modeli dostosowanych do Twoich potrzeb. Mamy szeroki wybór kolorów, w tym modele fluorescencyjne. Większość smyczy materiałowych wykonana jest z poliestru, który jest tkaniną o dużej trwałości i wytrzymałości. Oferujemy różne techniki wydruku: sitodruk, transfer, transfer cyfrowy. Istnieje możliwość zastosowania wielu kolorów w zależności od konkretnego modelu.

  Sprawdź wszystkie produkty w kategorii Odzież reklamowa


  Sprawdź również inne kategorie

  Smycze reklamowe
  Cukierki reklamowe
  Pendrive reklamowe
  Kubki z nadrukiem
  Gadżety do samochodu

 • Koszule
 • Pozostałe tekstylia
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Odzież reklamowa – ciekawy sposób na promocję Twojej firmy

Ciekawym sposobem na wypromowanie naszej firmy jest wykorzystanie odzieży reklamowej.

Jeśli będą to wysokiej jakości, estetycznie wykonane ubrania, istnieje duża szansa, że będą one noszone na co dzień przez pracowników i klientów Twojej firmy. Odzież reklamowa daje duże możliwości promocyjne – mamy do zagospodarowania sporą powierzchnię. Powinniśmy jednak w przypadku tej formy reklamy pamiętać o pewnej zasadzie – czasem mniej znaczy lepiej. Zależy to oczywiście od okazji, w której wykorzystamy ubrania promocyjne. Jeśli będzie to odzież reklamowa, która jest jednocześnie uniformem służbowym Twoich pracowników, możemy sobie pozwolić na umieszczenie na ubraniu dużego, rzucającego się w oczy znaku firmowego (logo, nazwy przedsiębiorstwa). Jeśli natomiast nasza odzież reklamowa ma stanowić prezenty (gratisy do zakupionych produktów, nagrody rzeczowe w konkursach) dla klientów, lepiej zachować umiar. Logo lub nazwa firmy muszą być oczywiście widoczne, aby spełnić swoją promocyjną rolę, powinny być jednak zaprojektowane stylowo, lepiej umieszczone dyskretnie niż agresywnie rzucające się w oczy. Istnieje wówczas większa szansa na to, że klient wykorzysta naszą odzież reklamową w różnych sytuacjach, a dzięki temu więcej osób zapozna się z przedsiębiorstwem. Można w tym przypadku czerpać inspiracje z firm odzieżowych, które często oznaczają wyprodukowane przez siebie ubrania w widoczny sposób, ale reklama jest utrzymana w granicach dobrego smaku, nigdy nachalna.

Odzież reklamowa – nasza oferta

Posiadamy w ofercie różne rodzaje odzieży. Wszystkie ubrania zostały wykonane starannie z dobrej jakości materiałów. Oferujemy wiele typów ubrań, między innymi koszule, kurtki, spodnie, czapki, szaliki, krawaty. Nasza odzież reklamowa dostępna jest w wielu kolorach i rozmiarach. Ubrania utrzymane są w różnych stylach – od eleganckich koszul po dresowe spodnie. Można zatem wybrać odzież pasującą do profilu naszego przedsiębiorstwa. Umieszczamy na odzieży dowolnie wybrany i zaprojektowany nadruk. Oferujemy konkurencyjne ceny.