Pamięci USB - Pendrive

Promocje

Długopisy Lecce Pen
Pamięci USB - Pendrive

Pamięci USB - Pendrive 

na stronę
Pokazuje 793 - 804 z 809 elementów
Pokazuje 793 - 804 z 809 elementów

Pendrive reklamowe

Pendrive jest uznawany za najpopularniejszy obecnie gadżet reklamowy, który firmy oferują swoim klientom jako gratis. Pendrive reklamowe to upominki uniwersalne. Z nośnika danych USB korzysta obecnie niemal każdy. Jest to przedmiot powszechny do tego stopnia, że większość ludzi ma swoje osobiste pendrivy tak, jak osobiste notesy, kalendarze czy telefony. W dodatku zwykle korzystamy nie z jednego, a z kilku pendrivów. Porządkujemy w ten sposób swoje dokumenty, prace, ważne dane. Niezależnie od tego, czym się najmujemy, pendrive to zawsze użyteczny gadżet. Dlatego też nośnik pamięci USB nigdy nie jest przedmiotem zbędnym. Wobec tego zawsze będzie trafionym prezentem.

Pendrive reklamowe mogą przybierać najrozmaitsze kształty. Wynika to z łatwości obudowania nośnika USB. Bez żadnego wysiłku można zatem stworzyć atrakcyjną, przyciągającą oko reklamę. Na obudowie nośnika można umieścić logo firmy, inny charakterystyczny dla niej znak, dane kontaktowe lub zwrócić uwagę ciekawą formą samej obudowy.

Pendrive reklamowe w naszej ofercie

Oferujemy bardzo szeroki wybór nośników USB. Dostępne u nas pendrive reklamowe mają najrozmaitsze formy. Mamy wiele modeli klasycznych, w różnych kolorach, z miejscem na znak firmowy lub dane kontaktowe. W naszej ofercie nie zabrakło też modeli oryginalnych, o ciekawych i zabawnych kształtach, na przykład nawiązujących do świąt. Ciekawym rozwiązaniem, które proponujemy, są nośniki pamięci USB połączone z innymi funkcjonalnymi przedmiotami. Na uwagę zasługują długopisy i touch peny, notesy i organizery, breloki oraz latarki z pamięcią USB. Oferujemy pamięć o wartości od 2 do 16 GB. Nasze ceny są bardzo atrakcyjne.

Oferowane przez nas pendrive reklamowe są często urządzeniami wielofunkcyjnymi. Z pewnością będą stanowiły ciekawy i użyteczny prezent dla klientów. Odpowiednio dobrane do profilu przedsiębiorstwa pendrive reklamowe przyczynią się do wzmocnienia więzi z klientami, zachęcenia ich do skorzystania z usług firmy w przyszłości, a także przyciągną nowych zainteresowanych ofertą.

Sprawdź również inne kategorie

Słodycze reklamowe
Smycze reklamowe
Kubki z nadrukiem
Gadżety dla dzieci
Torby reklamowe