GADŻETY ELEKTRONICZNE

Promocje

Długopisy Lecce Pen
GADŻETY ELEKTRONICZNE

GADŻETY ELEKTRONICZNE 

Podkategorie

 • Pamięci USB - Pendrive

  Pendrive reklamowe

  Pendrive jest uznawany za najpopularniejszy obecnie gadżet reklamowy, który firmy oferują swoim klientom jako gratis. Pendrive reklamowe to upominki uniwersalne. Z nośnika danych USB korzysta obecnie niemal każdy. Jest to przedmiot powszechny do tego stopnia, że większość ludzi ma swoje osobiste pendrivy tak, jak osobiste notesy, kalendarze czy telefony. W dodatku zwykle korzystamy nie z jednego, a z kilku pendrivów. Porządkujemy w ten sposób swoje dokumenty, prace, ważne dane. Niezależnie od tego, czym się najmujemy, pendrive to zawsze użyteczny gadżet. Dlatego też nośnik pamięci USB nigdy nie jest przedmiotem zbędnym. Wobec tego zawsze będzie trafionym prezentem.

  Pendrive reklamowe mogą przybierać najrozmaitsze kształty. Wynika to z łatwości obudowania nośnika USB. Bez żadnego wysiłku można zatem stworzyć atrakcyjną, przyciągającą oko reklamę. Na obudowie nośnika można umieścić logo firmy, inny charakterystyczny dla niej znak, dane kontaktowe lub zwrócić uwagę ciekawą formą samej obudowy.

  Pendrive reklamowe w naszej ofercie

  Oferujemy bardzo szeroki wybór nośników USB. Dostępne u nas pendrive reklamowe mają najrozmaitsze formy. Mamy wiele modeli klasycznych, w różnych kolorach, z miejscem na znak firmowy lub dane kontaktowe. W naszej ofercie nie zabrakło też modeli oryginalnych, o ciekawych i zabawnych kształtach, na przykład nawiązujących do świąt. Ciekawym rozwiązaniem, które proponujemy, są nośniki pamięci USB połączone z innymi funkcjonalnymi przedmiotami. Na uwagę zasługują długopisy i touch peny, notesy i organizery, breloki oraz latarki z pamięcią USB. Oferujemy pamięć o wartości od 2 do 16 GB. Nasze ceny są bardzo atrakcyjne.

  Oferowane przez nas pendrive reklamowe są często urządzeniami wielofunkcyjnymi. Z pewnością będą stanowiły ciekawy i użyteczny prezent dla klientów. Odpowiednio dobrane do profilu przedsiębiorstwa pendrive reklamowe przyczynią się do wzmocnienia więzi z klientami, zachęcenia ich do skorzystania z usług firmy w przyszłości, a także przyciągną nowych zainteresowanych ofertą.

 • Power banki
 • Kalkulatory
 • Smartfony - Tablety
 • Komputerowe
 • Zegarki - Zegary -...
 • Stacje pogody
 • Głośniki - Słuchawki
 • Radia
 • Pozostała elektronika

Gadżety elektroniczne a w szczególności akcesoria do smartfonów, tabletów,

power banki i pamięci usb ( pendrive ) to obecnie jedne z najpopularniejszych

gadżetów reklamowych.

Gadżety elektroniczne

Jako produkty reklamowe oferujemy gadżety elektroniczne. Cieszą się one dzisiaj szczególną popularnością ze względu na prężny rozwój elektroniki. Nasza firma proponuje niezwykle bogaty wachlarz tego typu produktów, które doskonale sprawdzą się jako gadżety reklamowe. Polecamy wykorzystać je w różnego rodzaju akcjach promocyjnych, dzięki którym Państwa działalność z łatwością zyska nowych klientów, bądź zachęci dotychczasowych konsumentów do dalszego korzystania z Państwa usług.

Oferujemy takie gadżety elektroniczne, jak na przykład pamięci USB, pendrive, power banki, kalkulatory, zegarki, głośniki oraz słuchawki. Szczególnie dobrym pomysłem na promocję firmy może być na przykład zaoferowanie przy kupnie smartfona power banka w gratisie. W dzisiejszym świecie, kiedy wszyscy korzystamy praktycznie non stop z naszych telefonów, będzie to bardzo przydatny gadżet, który wywrze świetne wrażenie na klientach firmy. Bardzo popularnym gadżetem jest również pamięć USB. Dzisiaj w zasadzie każdemu potrzebna jest przenośna pamięć, a więc na pewno okaże się ona praktyczna dla wielu konsumentów. Każdy gadżet znakowany jest oczywiście logotypem Państwa firmy.

Gadżety elektroniczne najlepiej sprawdzą się w działalności związanej z szeroko rozumianą elektroniką. Kiedy klient nabywa na przykład komputer, warto za mniejszą cenę sprzedać mu dodatkowo głośniki, czy słuchawki. Będzie to przyjemny gest, a może ułatwić sprzedaż i zwiększyć obroty firmy. Przede wszystkim jednak nawiązuje się wtedy przyjazna relacja pomiędzy marką, a konsumentem, dzięki czemu istnieje szansa, że osoba ta wróci po kolejny produkt, a może nawet poleci działalność swoim znajomym.

Świetnie sprawdzają się również akcje promocyjne, polegające na sponsorowaniu przez firmę jakiegoś wydarzenia czy imprezy. Na tego typu eventach bardzo często organizowane są drobne konkursy. Możemy zbudować solidną markę naszej firmy na przykład poprzez zasponsorowanie nagród w takim konkursie. Takimi nagrodami mogą być właśnie elektroniczne gadżety znakowane logotypem działalności. Dzięki temu poszerzymy grono odbiorców naszych usług.

Oferowane przez naszą firmę gadżety elektroniczne cechują się najlepszą jakością, a dzięki niskiej cenie możliwe będzie zorganizowanie przez Państwa masowej akcji promocyjnej.