Kubki termiczne

Promocje

Długopisy Lecce Pen
Kubki termiczne

Kubki termiczne 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 351 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 351 elementów

Kubki termiczne z nadrukiem

Idealnie jako gadżety reklamowe sprawdzą się kubki termiczne z nadrukiem przedstawiającym logotyp Państwa firmy. Proponujemy zróżnicowaną ofertę promocyjnych kubków.
Oferujemy produkty tego typu w różnych modelach, rozmiarach oraz kolorach. Idealnie i bez problemu więc dopasujecie Państwo gadżety promocyjne do profilu swojej firmy. Każdy proponowany przez nas kubek termiczny wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Posiadamy w naszej ofercie zarówno kubki ze stali nierdzewnej, jak i kubki plastikowe. Te pierwsze charakteryzują się z pewnością większą trwałością jeśli chodzi o jakiekolwiek uszkodzenia. Ponadto doskonale zatrzymują ciepło, co pozwala przez długi czas cieszyć się smakiem rozgrzewającego napoju. Kubki plastikowe jednak również mają swoje zalety – także dobrze trzymają ciepło oraz przede wszystkim są dużo lżejsze niż te wykonane ze stali nierdzewnej. Każdy oferowany przez nas kubek jest idealnie szczelny. Większość z nich wyposażona jest w wygodny ustnik. Dodatkowo są one specjalnie zwężane ku dołowi dzięki czemu można bez problemu umieścić je na miejscu przeznaczonym do tego celu w samochodzie, bez obaw, że się nie zmieszczą. Oferujemy zarówno kubki z wygodnymi uchwytami, jak i bez nich, a także kubki z silikonowymi powłokami chroniącymi dłoń przed poparzeniem.

Kubki termiczne z logo

Na każdym kubku umieszczamy logo Państwa firmy. Kubki termiczne z nadrukiem mogą świetnie sprawdzić się jako materiały promocyjne na przykład dla firm turystycznych. Każdemu podróżnikowi przydatny na pewno będzie kubek, który zatrzyma ciepło jego napoju na dłuższy czas i który pozwoli podczas podróży delektować się gorącą kawą czy herbatą. Dodanie takiego produktu na przykład do większych zakupów zrobionych przez klienta w Państwa sklepie będzie miłym akcentem i zachęci do dalszego korzystania z usług. Osoba taka z przyjemnością powróci do świetnie kojarzącej się marki, a dodatkowo może polecić ją znajomym, przez co zyskają Państwo nowych klientów.
Kubki termiczne ze stali nierdzewnej są nieco droższymi produktami niż te wykonane z plastiku, jednakże w oba rodzaje warto jest zainwestować, ponieważ oferujemy bardzo konkurencyjne na rynku ceny, nie zapominając jednocześnie o świetnej jakości naszych produktów.

Sprawdź również inne kategorie

Smycze reklamowe
Krówki reklamowe
Etui na dokumenty
Parasole z nadrukiem
Polary reklamowe