GADŻETY BIUROWE

Promocje

Długopisy Lecce Pen
GADŻETY BIUROWE

GADŻETY BIUROWE 

Podkategorie

 • Akcesoria biurowe
 • Torby konferencyjne
 • Torby na dokumenty
 • Notesy i notatniki

  Notesy reklamowe

  Notesy to przedmioty, które są bardzo przydatne dla każdego z nas. Dzięki temu, jeśli umieścimy na nich logo lub nazwę firmy, mogą stać się one niezawodnym elementem kampanii reklamowej dla naszej działalności. Elegancki notes z pewnością przykuje uwagę niejednego potencjalnego klienta, a to już pierwszy krok do tego, by zachęcić go do skorzystania z usług firmy.

  Notesy reklamowe to najlepszy pomysł na promocję dla tych z Państwa, którzy zajmują się działalnością oferującą artykuły biurowe, ale nie tylko. Klient każdej firmy będzie z pewnością zadowolony i przyjemnie zaskoczony, kiedy otrzyma taki właśnie gadżet. Będzie to dodatkowo bardzo skuteczna forma reklamy ze względu na to, że w zasadzie prawie każdemu z nas w codziennym życiu przydaje się notes. Często znajdujemy się w sytuacji, kiedy na przykład podczas rozmowy telefonicznej chcemy coś zanotować, jednak zwykle dzieje się tak, że nie mamy przy sobie ani jednej kartki. Dlatego notes będzie przydatnym gadżetem w zasadzie dla każdego klienta, nie tylko takiego, który namiętnie zapisuje wszystkie plany na papierze. Notes można użyć choćby do zapisania w nim listy zakupów, co zdecydowanie ułatwi proces błądzenia pomiędzy supermarketowymi półkami.

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnego rodzaju notesy reklamowe. Przede wszystkim są one funkcjonalne – bardzo wygodne w użytkowaniu, trwałe, często wyposażone w specjalną gumkę, dzięki czemu eliminujemy ryzyko pogiętych, nieestetycznie wyglądających kartek. Do wielu z notesów dołączamy także ołówki lub długopisy. Oferujemy nawet notesy z magnesami, które umieścić można chociażby na lodówce i w ten sposób przekazywać sobie informacje między domownikami. Wszystkie notesy reklamowe, które znajdują się w naszej ofercie bardzo estetycznie się prezentują. Te w klasycznych kolorach przykuwają wzrok swoim eleganckim wyglądem, natomiast te w bardziej odważnych barwach, takich jak mocna czerwień czy soczysta żółć, z pewnością zrobią wrażenie na niejednej osobie.

  Notesy reklamowe oferowane przez nas to nie tylko świetna jakość i wytrzymałość oraz estetyka – to także bardzo małe koszty. Chcąc więc zorganizować większą akcję promocyjną nie musicie Państwo narażać się już na ogromne wydatki.

  Sprawdź również inne kategorie

  Cukierki reklamowe
  Odzież reklamowa
  Kubki z nadrukiem
  Gadżety do samochodu
  Gadżety dla dzieci

 • Wizytowniki
 • Etui promocyjne
 • Kalendarze książkowe
 • Pozostałe gadżety do...
 • Gadżety antystresowe /...
 • Przechowywanie dokumentów

  Prowadzenie każdej działalności gospodarczej wiąże się z koniecznością przechowywaniem ogromnej ilości dokumentów. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa ofertę  produktów z indywidualnym nadrukiem które znacznie ułatwią to zadanie.

  Sprawdź również inne kategorie

  Cukierki reklamowe
  Odzież reklamowa
  Kubki z nadrukiem
  Gadżety do samochodu
  Gadżety dla dzieci

 • Teczki reklamowe /...

  Teczki reklamowe

  W ofercie naszego sklepu, wśród wielu innych gadżetów, znaleźć można teczki reklamowe oraz aktówki. Kiedy umieścimy na nich logo lub nazwę firmy mogą okazać się one świetnym narzędziem reklamy i przyczynić się mogą do popularyzowania marki na rynku.

  Teczki reklamowe oraz aktówki najlepiej sprawdzą się przy akcjach promocyjnych organizowanych dla działalności związanych z różnego rodzaju produktami biurowymi. Do standardowych zakupów, na przykład w księgarni, warto dodać stałemu lub temu całkiem nowemu klientowi darmową teczkę. Ten drobny gest z pewnością wywoła pozytywne emocje u kupującego. Teczki czy aktówki mogą być także z powodzeniem rozdawane na różnego rodzaju konferencjach naukowych. Ich uczestnik, otrzymując właśnie taki gadżet z logotypem określonej działalności, korzystając z owej teczki w przyszłości, zawsze będzie już pamiętał skąd ona pochodzi. Jednak teczka czy aktówka to tak naprawdę gadżet przeznaczony nie tylko dla naukowców. Przedmiot taki przydaje się w życiu codziennym w zasadzie każdemu z nas. Funkcjonalność gadżetu decyduje również o skuteczności samej reklamy. Oferując klientowi przydatną rzecz, mamy większą gwarancję, że wróci on do naszej firmy i skorzysta po raz kolejny z naszych usług.

  W ofercie naszego sklepu posiadamy nie tylko standardowe teczki. Proponujemy również pokrowce na dokumenty. Szczególnie przydatne mogą okazać się te służące do przechowywania dokumentów typowo samochodowych. Polecamy je jako gadżety reklamowe szczególnie firmom, które zajmują się działalnością związaną z branżą motoryzacyjną. Każdy posiadacz auta z przyjemnością przygarnie tego typu pokrowiec, gdyż okazuje się on być niezwykle pożyteczny w życiu codziennym. Przechowując dokumenty w takim pokrowcu klient zawsze będzie miał pewność, gdzie się one znajdują i trudniej będzie o ich zgubienie.

  Teczki reklamowe w naszej ofercie

  W naszej ofercie jako teczki reklamowe występują nawet teczki ekologiczne. W zasadzie każda z firm poszukująca dla siebie gadżetów reklamowych znajdzie w naszym sklepie coś dostosowanego do profilu działalności. Zawdzięczamy to przede wszystkim ogromnemu i różnorodnemu wyborowi produktów. Osobom bardziej wymagającym możemy zaproponować nawet elegancką teczkę wykonaną całkowicie ze skóry. Zawsze oferujemy najwyższą jakość proponowanych przez nas produktów, tak więc z całkowitą pewnością polecamy się jako sklep, dzięki któremu będą mogli zorganizować Państwo najskuteczniejszą akcję promocyjną dla własnej firmy, a w związku z tym również wypracować solidną markę na rynku.

  Sprawdź również inne kategorie

  Cukierki reklamowe
  Odzież reklamowa
  Kubki z nadrukiem
  Gadżety do samochodu
  Gadżety dla dzieci

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 178 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 178 elementów

Gadżety przeznaczone do biura to jedna z najpopularniejszych kategorii upominków.

Znajdziemy to szeroki wybór toreb konferencyjnych, notesów, podstawek na biurko.

Sprawdź również inne kategorie

Długopisy reklamowe
Polary reklamowe
Etui na dowód rejestracyjny
Pendrive reklamowe
Słodycze reklamowe