ETUI NA DOWÓD REJESTRACYJNY

Promocje

Długopisy Lecce Pen
ETUI NA DOWÓD REJESTRACYJNY

ETUI NA DOWÓD REJESTRACYJNY 

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Etui na dowód rejestracyjny - przydatny gadżet reklamowy

Współczesny marketing poznał już chyba wszystkie, możliwe rozwiązania, jeśli chodzi o obdarowywanie klienta specjalnymi prezentami, które w jakiś sposób będą sugerowały wybór dostawcy lub po prostu pozostawią dobre wrażenie po firmie i handlowcu. Jednym z bardzo atrakcyjnych gadżetów reklamowych w naszej ofercie są:

- etui na dowód rejestracyjny,

- specjalne pokrowce oraz etui na dokumenty.

Jest to prawdopodobnie najbardziej dyskretny, ale jednocześnie bardzo praktyczny dla klienta prezent. Etui na dowód rejestracyjny w naszej ofercie, to skórzane etui, które jest gustowne, ładnie komponuje się w saszetce na dokumenty oraz w portfelu.

Etui na dokumenty można bardzo ciekawie wykorzystać marketingowo. Dodatkowo, w naszej ofercie znajdują się takie etui, które prócz dowodu rejestracyjnego, mogą również zawierać w sobie karty bankomatowe, kredytowe, dokumenty typu prawo jazdy i dowód osobisty. Wówczas po etui takie sięgamy częściej i jest ono ciekawszym i bardziej skutecznym rozwiązaniem.

Podarowując jednak etui na dowód rejestracyjny, chcemy w kliencie wzbudzić nasze zaufanie, jednocześnie budując z nim pewną więź. Nie jest to tak popularny i dla wielu banalny produkt jak długopis, smycz, czy też nawet kubek. Jest to bardziej elegancki prezent, który pokazuje, jak doceniamy naszego klienta.

Etui na dowód rejestracyjny – wysoka jakość wykonania i atrakcyjna cena

Zadbaliśmy o to, aby wszystkie etui oraz okładki na dokumenty czy dowód rejestracyjny były wykonane z wysokiej jakości materiału, w odpowiednim standardzie. Pozwoli to obdarowanemu poczuć się wyjątkowo. Nie jest regułą, iż obdarowanym ma być klient, może to być mąż, żona, syn, który zdał prawo jazdy lub kupił pierwszy samochód. Na wszystkich etui na dokumenty możemy wykonać specjalny napis za pomocą nowoczesnej technologii druku na tego typu materiałach. Napis może zawierać:

- dedykację lub wybrane motto,

- nazwę firmy,

- imię i nazwisko,

- ważną datę lub piękny cytat,

- logo i nazwę firmy,

-nazwę produktu.

Etui na dowód rejestracyjny, które oferujemy wykonane jest w tak dobrej jakości, iż jest nie tylko gadżetem reklamowym na potrzeby firmy, ale również może być wyjątkowo przydatnym, a nawet gustownym prezentem, który zostanie na długo zapamiętany.

Badania pokazują, że doceniane są zawsze te prezenty, które są przemyślane i w które został włożony wysiłek. Nawet bardzo kosztowny prezent jest gorzej postrzegany niż ciekawy gadżet z nadrukowaną, oryginalną dedykacją.

Jeśli rozpatrujemy taki produkt jak etui na dowód rejestracyjny lub piękne etui na dokumenty w kategorii prezentu, to mamy w tym przypadku szeroką gamę do wyboru. Produkt ten sprawdzi się bowiem jako prezent dla:

- klienta biznesowego, kiedy chcemy podkreślić i zaznaczyć, jak ważnym jest dla nas klientem i jak cenimy sobie współpracę z nim,

- dla męża lub żony, gdzie nadrukowana na etui dedykacja będzie przypominać o drugiej osobie,

- dla przyjaciela lub znajomego, gdy chcemy zaproponować mu prezent nietypowy, z ciekawym motto lub cytatem, albo na przykład z pozdrowieniem.