KUBKI Z NADRUKIEM

Promocje

Długopisy Lecce Pen
KUBKI Z NADRUKIEM

KUBKI Z NADRUKIEM 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 200 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 200 elementów

Kubki z nadrukiem najwyższej jakości

Nie ma chyba bardziej popularnego prezentu niż kubek reklamowy na gorącą kawę, herbatę, piwo czy inny napój. Jeżeli dodatkowo są to kubki z nadrukiem, wówczas prezent ten nabiera oryginalnego charakteru. Często obdarowujemy kontrahentów właśnie takimi kubkami z nadrukami, które to nadruki wykonujemy z konferencji, czy wydarzeń związanych z funkcjonowaniem firmy. Dodatkowo, kubek z nadrukiem to doskonały gadżet utrwalający pamięć o Twojej firmie.

Coraz częściej wszelkiego rodzaju kubki, szklanki lub filiżanki z nadrukami wykorzystywane są jako element

Oferujemy kubki z nadrukiem, w którym to nadruku zawarte może być:

- logo firmy, wraz z mottem przewodnim lub główną marką danej firmy,

- nazwa firmy, która dodatkowo może być ciekawie zaprojektowana w całym designie kubka, filiżanki lub szklanki,

- marka, kluczowy element każdej firmy, bardziej cenny, niż maszyny, nieruchomości lub urządzenia,

- motto przewodnie, nazwisko klienta lub dedykacja dla niego,

- ciekawa dedykacja lub śmieszna treść, jeśli kubek, filiżanka lub szklanka przeznaczone są dla przyjaciela, członka rodziny lub znajomego.

Produkcja wysokiej jakości kubków z nadrukiem sprawiła, iż rozwinęliśmy się jako firma. Obecnie stawiamy wysoki nacisk na jakość produktów, dobrze wiemy bowiem, że klienci zwracają na to uwagę, a ich klienci lub bliscy, którzy tymi kubkami są obdarowywani – również patrzą bardziej przychylnym okiem na solidny, trwały i dobrze wykonany produkt.

Zaprawszmy również na drugą naszą stronę kubki reklamowe

Kubki reklamowe, które budują relacje

Dla większości firm działających na rynku utrzymanie klientów jest równie istotne jak ich pozyskanie. Handel to biznes, który kieruje się swoimi zasadami, gdzie większą rolę odgrywa bezpośredni kontakt na linii handlowiec – zakupowiec. Tym samym, Ci pierwsi chcąc wpłynąć niejako na decyzję, mogą starać się działać ceną, jakością towaru, szybkością dostawy, kompletną obsługą oraz wieloma innymi czynnikami. Nic tak skutecznie nie wpływa jednak na chęć zakupu u klienta, jak możliwość odwdzięczenia się na przykład za prezent.

Stąd też handlowcy uzbrojeni są obecnie w wysokiej jakości akcesoria reklamowe i produkty, wśród których prym wiodą różnorodne kubki reklamowe. Obdarowywany dobrej jakości kubkiem z nadrukiem, filiżanką z ładnym logo firmy, czy też szklanką z nadrukiem i dedykacją, będzie bardziej przychylnym okiem spoglądał na ofertę danego handlowca. Nie mówiąc już o tym, iż kubek ten prawdopodobnie trafi na jego biurko w pracy, co nie pozwoli mu zapomnieć o firmie i handlowcu, od którego podarunek otrzymał.

Nadruki pojedyncze i seryjne

Dzięki szerokiej ofercie możemy zaoferować kubki z nadrukami zarówno w pojedynczych egzemplarzach, jak również wykonane seryjnie. Mogą się na nich znaleźć prywatne dedykacje, jak i masowo wykonywane motta firm, lub ciekawe powiedzenia. Zauważmy, iż właśnie wysoka jakość nadruku, na dobrej jakości kubku, sprawia, iż zarówno nasz bliski przyjaciel lub klient mogą poczuć się wyjątkowo.

Nadruki na kubkach wykonywane są za pomocą termosublimacji, metody, która zapewnia doskonałą jakość nadruku oraz wysoką jego trwałość, jest to jednocześnie najbardziej precyzyjna metoda. Dzięki wysokiej jakości maszynom oraz nowoczesnemu oprogramowaniu, możemy wykonać nadruk praktycznie każdego typu, począwszy od druków i napisów, poprzez wydrukowanie na kubku specjalnych znaków, symboli i zaawansowanych grafik. Możemy także nadrukować przesłane zdjęcie. Wszystko w korzystnej cenie i przy zachowaniu wysokiej jakości.

zywołując przyjemne momenty

automatycznie sprawiają, że patrzymy przychylnym wzrokiem na firmę od której

taki kubek otrzymaliśmy.