Etui na dokumenty

Promocje

Długopisy Lecce Pen
Etui na dokumenty

Etui na dokumenty 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 34 elementów

Etui na dokumenty – nie tylko dla biznesmenów

Etui na dokumenty to coś znacznie więcej. Nie tylko gadżet firmowy czy dodatek na własny użytek. Słowo gadżet zwykle kojarzy nam się z drobiazgiem, który jest niekoniecznie funkcjonalny. W tym przypadku do rąk odbiorców trafia etui na dokumenty, które łączy w sobie walory użytkowe, z estetycznym wykonaniem i wyjątkową elegancją.

Pozwala zachować porządek w portfelu, teczce i nie tylko. Ułatwia odnajdywanie najważniejszych dokumentów. Można z powodzeniem posegregować je i do etui na dokumenty włożyć te, których użytkuje się najczęściej. To zatem produkt, który przydaje się Paniom i Panom. W codziennej pracy, na zakupach, w domu – gdy chcemy wreszcie uporać się z gubieniem dokumentów lub kart czy też poszukiwaniem ich w torebce/teczce.

Jako gadżet, ale stylowy

Gadżety firmowe są chętnie wybierane, o ile niosą ze sobą praktyczne możliwości zastosowania. Etui na dokumenty to zatem propozycja dla tych, którzy chcą zdobyć nowych klientów bądź wyrazić uznanie dla stałych odbiorców. Idealny sposób na podtrzymanie relacji biznesowych, niezobowiązujący drobiazg dla szefa lub współpracownika, a nadto okazja, by zareklamować siebie, swoje usługi, firmę.

Etui na dokumenty można spersonalizować, czyniąc z niego indywidualny dodatek. Praktyczny, świetnie wykonany. Estetyczny i elegancki. Na tyle ekskluzywny, by z powodzeniem znalazł swoje miejsce w torebce lub teczce pracownika wyższego szczebla bądź szefa. Jednocześnie na tyle uniwersalny i atrakcyjny cenowo, by każdy, niezależnie od zajmowanego stanowiska, mógł pozwolić sobie na tak wyjątkowy drobiazg.

Etui na dokumenty - kolor i jakość wykonania

Etui na dokumenty to możliwość wyboru kolorystyki czy liczby miejsc na dokumenty/karty kredytowe. Produkt, który uzupełnia przestrzeń portfela. Zwykło się nam doradzać, by wszystkich pieniędzy i dokumentów nie nosić w jednym miejscu. Ponadto portfele często oferują zbyt mało miejsca na nasze karty, których używamy na co dzień. Etui na dokumenty to zatem element, który powinien zagościć u każdego z nas. Dając szansę na to, by przykładowo w portfelu znalazła się część kart, a w etui wybrane dokumenty.

Dostępność w różnych kolorach oraz wariantach, to kolejny atut. Etui na dokumenty może bowiem stać się pomysłem na prezent i to dla każdego. Dodatkowo z opcją personalizacji, zyskujemy na indywidualnym wykonaniu, które z powodzeniem wpisze się w gusta osób obdarowywanych.

Wysoka jakość wykonania, jak i zastosowanych materiałów, przekłada się na produkt bardzo elegancki, estetyczny, a także wyjątkowo trwały. Zawsze świetnie się prezentujący i należycie zabezpieczający umiejscowione w nim dokumenty. Wbrew pozorom może to być upominek bardzo pojemny, bo mieszczący w sobie co najmniej kilka kart. Odbiorcy zyskują zatem na połączeniu walorów użytkowych z wręcz luksusowym wykonaniem, choć skierowanym do każdego.

Etui na dokumenty nadaje się na gadżet firmowy i reklamowy. Akcesorium do torebki, teczki czy plecaka – na własny użytek. Gustowny upominek, który nie tylko się przyda, ale i ucieszy.

Sprawdź również inne kategorie

Gadżety do samochodu
Breloki reklamowe
Długopis z grawerem
Kubki termiczne z nadrukiem
Parasole reklamowe