Długopisy metalowe

Nowe produkty

Promocje

Długopisy Lecce Pen
Długopisy metalowe

Długopisy metalowe 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 767 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 767 elementów

Metalowe długopisy z grawerem – elegancja i gust

Wysokiej jakości pióra czy też długopisy są zawsze cenionym towarem na rynku. Dobry, ciężki, metalowy lub wykonany z odpowiedniej jakości tworzywa długopis idealnie leży w dłoni, charakteryzuje się wysoką jakością i niezwykłą efektywnością pisma. Pisze się nim wygodnie, szybko, bez męczenia ręki, długopis nie rozmazuje się i zostawia bardzo głęboki nadruk, dzięki czemu pismo jest wyraziste. Nowoczesne, metalowe długopisy z grawerem są rozwiązaniem, które sprawdzi się nie tylko w biurze, ale również jako element marketingu, brandingu i reklamy.

Oferujemy wysokiej jakości, metalowe długopisy, które na indywidualne zamówienie klienta możemy obrandować, czyli wykonać na nich dowolny grawer, który pozwoli na zwiększenie rozpoznawalności marki, nazwy firmy, czy też konkretnego produktu. Długopisy z grawerem są bardzo popularnym chwytem reklamowym. Większość długopisów to długopisy metalowe, na których nadruk wykonuje się technologią laserową. Zarówno sam długopis, jak i nadruk są wykonywane bardzo starannie.

Długopis z nadrukiem – doskonały prezent

Metalowe długopisy, podobnie jak pióra, na których wykonany jest grawer, dodatkowo wyposażone w piękne skórzane etui, to idealny prezent lub uzupełnienie prezentu. Specjalny grawer na długopisie może być czymś więcej niż tylko elementem reklamy, bowiem wykonać możemy praktycznie dowolny znaczek, napis, lub obrazek, który później przenosimy na metalową obudowę długopisu. W naszej ofercie znajdują się długopisy bardzo wysokiej jakości, które w połączeniu z piękną dedykacją oraz gustownym futerałem, są idealnym uzupełnieniem prezentu – na przykład z okazji ukończenia szkoły.

Idealnym rozwiązaniem jest wykonanie graweru z odpowiednią dedykacją, specjalnym znaczkiem, czy też napisem. Z całą pewnością taki grawer będzie miał bardzo duże znaczenie dla osoby obdarowanej prezentem. Upominek taki często jest bardziej bliższy drugiej osobie niż bardzo kosztowne podarunki, bowiem do jego realizacji niezbędna jest odrobina wysiłku.

Długopisy metalowe z grawerem z naszej oferty, idealnie sprawdzą się jako prezenty. Posiadamy w asortymencie długopisy o zróżnicowanych kształtach i wymiarach, bardzo zróżnicowanych parametrach i cenach. Dla najbliższych osób warto wybrać te najtrwalsze i najlepsze, które dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Długopis z grawerem jako gadżet reklamowy

Każdy lubi dostawać prezenty. Każdy upominek, bez względu na cenę sprawia radość obdarowanej osobie. Handlowcy, chętnie obdarowują swoich klientów atrakcyjnymi i wizualnie ciekawymi podarunkami. Długopisy metalowe z grawerem są idealnym rozwiązaniem na prezent dla klienta. Na długopisach metalowych możemy wykonać grawer z:

- nazwą i logiem firmy,

- z nazwą marki lub produktu,

- z imieniem i nazwiskiem klienta, aby poczuł się on wyjątkowo doceniony.

Badania jednoznacznie pokazują, jak bardzo pozytywnie na psychikę klienta działa obdarowywanie nawet drobnymi prezentami. Taki długopis z nadrukiem lub ich duża ilość znacznie zwiększy nie tylko zainteresowanie klienta, ale również jego chęci do dalszych zakupów. Sprawi, że klient, będzie związany mentalnie oraz zobowiązany do odwdzięczenia się handlowcowi.

Wysokiej jakości, markowe długopisy metalowe

Długopisy metalowe z grawerem to wyłącznie długopisy bardzo wysokiej jakości. Jest to doskonały materiał na prezent dla bliskiej osoby, jak i klienta. Wysoka jakość wykonania z aluminium, stali lub innych metali, bardzo precyzyjny grawer oraz trwałość, sprawiają, że długopis służyć będzie przez długi czas. Dodatkowo, nasza oferta obrandowania pozwoli zwiększyć jego marketingową atrakcyjność.