ARTYKUŁY PIŚMIENNE

Promocje

 • Brelok 911095
  Brelok 911095

  Cechy: Rozmiar: 8,5 x 3,2 cmMateriał:...

  11,01 zł -3% 11,35 zł
Długopisy Lecce Pen
ARTYKUŁY PIŚMIENNE

ARTYKUŁY PIŚMIENNE 

Podkategorie

 • Długopisy metalowe

  Metalowe długopisy z grawerem – elegancja i gust

  Wysokiej jakości pióra czy też długopisy są zawsze cenionym towarem na rynku. Dobry, ciężki, metalowy lub wykonany z odpowiedniej jakości tworzywa długopis idealnie leży w dłoni, charakteryzuje się wysoką jakością i niezwykłą efektywnością pisma. Pisze się nim wygodnie, szybko, bez męczenia ręki, długopis nie rozmazuje się i zostawia bardzo głęboki nadruk, dzięki czemu pismo jest wyraziste. Nowoczesne, metalowe długopisy z grawerem są rozwiązaniem, które sprawdzi się nie tylko w biurze, ale również jako element marketingu, brandingu i reklamy.

  Oferujemy wysokiej jakości, metalowe długopisy, które na indywidualne zamówienie klienta możemy obrandować, czyli wykonać na nich dowolny grawer, który pozwoli na zwiększenie rozpoznawalności marki, nazwy firmy, czy też konkretnego produktu. Długopisy z grawerem są bardzo popularnym chwytem reklamowym. Większość długopisów to długopisy metalowe, na których nadruk wykonuje się technologią laserową. Zarówno sam długopis, jak i nadruk są wykonywane bardzo starannie.

  Długopis z nadrukiem – doskonały prezent

  Metalowe długopisy, podobnie jak pióra, na których wykonany jest grawer, dodatkowo wyposażone w piękne skórzane etui, to idealny prezent lub uzupełnienie prezentu. Specjalny grawer na długopisie może być czymś więcej niż tylko elementem reklamy, bowiem wykonać możemy praktycznie dowolny znaczek, napis, lub obrazek, który później przenosimy na metalową obudowę długopisu. W naszej ofercie znajdują się długopisy bardzo wysokiej jakości, które w połączeniu z piękną dedykacją oraz gustownym futerałem, są idealnym uzupełnieniem prezentu – na przykład z okazji ukończenia szkoły.

  Idealnym rozwiązaniem jest wykonanie graweru z odpowiednią dedykacją, specjalnym znaczkiem, czy też napisem. Z całą pewnością taki grawer będzie miał bardzo duże znaczenie dla osoby obdarowanej prezentem. Upominek taki często jest bardziej bliższy drugiej osobie niż bardzo kosztowne podarunki, bowiem do jego realizacji niezbędna jest odrobina wysiłku.

  Długopisy metalowe z grawerem z naszej oferty, idealnie sprawdzą się jako prezenty. Posiadamy w asortymencie długopisy o zróżnicowanych kształtach i wymiarach, bardzo zróżnicowanych parametrach i cenach. Dla najbliższych osób warto wybrać te najtrwalsze i najlepsze, które dostępne są w atrakcyjnych cenach.

  Długopis z grawerem jako gadżet reklamowy

  Każdy lubi dostawać prezenty. Każdy upominek, bez względu na cenę sprawia radość obdarowanej osobie. Handlowcy, chętnie obdarowują swoich klientów atrakcyjnymi i wizualnie ciekawymi podarunkami. Długopisy metalowe z grawerem są idealnym rozwiązaniem na prezent dla klienta. Na długopisach metalowych możemy wykonać grawer z:

  - nazwą i logiem firmy,

  - z nazwą marki lub produktu,

  - z imieniem i nazwiskiem klienta, aby poczuł się on wyjątkowo doceniony.

  Badania jednoznacznie pokazują, jak bardzo pozytywnie na psychikę klienta działa obdarowywanie nawet drobnymi prezentami. Taki długopis z nadrukiem lub ich duża ilość znacznie zwiększy nie tylko zainteresowanie klienta, ale również jego chęci do dalszych zakupów. Sprawi, że klient, będzie związany mentalnie oraz zobowiązany do odwdzięczenia się handlowcowi.

  Wysokiej jakości, markowe długopisy metalowe

  Długopisy metalowe z grawerem to wyłącznie długopisy bardzo wysokiej jakości. Jest to doskonały materiał na prezent dla bliskiej osoby, jak i klienta. Wysoka jakość wykonania z aluminium, stali lub innych metali, bardzo precyzyjny grawer oraz trwałość, sprawiają, że długopis służyć będzie przez długi czas. Dodatkowo, nasza oferta obrandowania pozwoli zwiększyć jego marketingową atrakcyjność.

 • Długopisy plastikowe
 • PREMIUM
 • Długopisy EKO
 • Pióra
 • Zestawy piśmienne
 • Flamastry / Markery
 • Ołówki / Kredki
 • Wskaźniki laserowe
 • Zestawy z długopisem
 • Długopisy pozostałe
 • Pozostałe do pisania
 • Touch Pen
 • Długopisy Lecce Pen

Długopisy reklamowe i inne artykuły piśmienne – sposób na prezent dla klienta

Obecny handel, czy to produktami codziennego użytku, czy też specjalistycznymi urządzeniami wymaga efektywnej reklamy i niezwykle długotrwałej pracy handlowej. Obecna konkurencja sprawia, iż handlowiec zmuszony jest do rywalizacji o klienta. Często jednak nie zdajemy sobie sprawy, jak nawet małe i drobne podarunki potrafią zmienić nastawienie klienta do handlowca i oferowanych przez niego produktów. Stąd też nasza szeroka oferta artykułów piśmiennych. Nasze artykuły piśmienne w tym długopisy reklamowe należą do najlepszych na rynku. Jest to starannie wyselekcjonowana grupa produktów, których głównym celem jest skuteczne działanie brandowe oraz marketingowe.

Co to wszystko oznacza? Otóż, artykuły piśmienne mogą posiadać:

- specjalne grawery z nazwą firmy, logiem, dedykacją lub imieniem i nazwiskiem,

- indywidualnie dobrane, dostosowane i zaprojektowane pudełko, pokrowiec lub etui, również z nadrukiem czy też grawerem,

- specjalnie zaprojektowane pudełko, które będzie posiadało nadruk lub grawer, w zależności od materiału.

Pełen branding w akcesoriach reklamowych, takich jak właśnie artykuły piśmienne, zapewnia kluczowe powiązanie z klientem. Nawet najdrobniejszy i mało wartościowy przedmiot może sprawić, że klient będzie bardziej chętny do zakupu danego towaru lub produktu. Tym samym wyselekcjonowane długopisy reklamowe z naszej oferty, to rozwiązanie, jakiego Państwo potrzebujecie.

Artykuły piśmienne – miecz w ręku handlowca

Prezenty od handlowców dedykowane dla klientów, to jedno z wielu rozwiązań, którymi posługują się Ci pierwsi w marketingu, rozpropagowywaniu marki lub budowaniu brandingu danego produktu czy też firmy. Reklama to nie tylko bezpośredni kontakt, to także coś dotykalnego, a oferowane przez nas długopisy reklamowe, pióra, wskaźniki laserowe, zestawy, czy też touch peny, które będą posiadały nadruk firmy, skutecznie sprawdzą się jako element reklamowy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

- długopisy reklamowe, zarówno z tworzywa, jak i metalowe, które mogą mieć wykonany grawer lub specjalny nadruk,

- pióra, tak bardzo cenione przez ludzi, którzy regularnie ich używają. Doskonałe na prezent dla klienta, jak i dla bliskiej osoby, również z grawerem lub nadrukiem,

- flamastry i markery z nadrukiem z logo firmy lub po prostu z nazwą marki, firmy lub produktu,

- kredki – prezent dla klienta, który ma dzieci. Pozwoli to związać się dodatkowo mentalnie z handlowcem.

- wskaźniki laserowe – gustowny prezent dla klientów i menadżerów, którzy cenią stylowe prezenty.

Obrandowane długopisy reklamowe– klucz do sukcesu

Jednym z kluczy do sukcesu, jeśli chodzi o naszą ofertę, jest możliwość obrandowania każdego produktu. Specjalny nadruk, grawer, tabliczka, czy też napis, to idealne rozwiązanie, aby nie tylko nadać indywidualnych cech konkretnemu produktowi, ale również, aby dostarczyć klientowi niezbędnych, podstawowych informacji. Czasem, taką informacją jest właśnie nazwa firmy na długopisie. Jest ona wystarczająca, aby klient pamiętał o swoim dostawcy i aby mógł skorzystać z oferty.

Obrandowanie pozwala zwiększyć zasięg rozpoznawalności marki. Firmy, których środkiem do osiągnięcia celu reklamowego nie jest telewizja, prasa, radio czy internet, muszą działać w sposób indywidualny. Skuteczne produkty reklamowe, jak artykuły piśmienne, to jednocześnie produkt i działanie marketingowe, poszerzające zakres wpływu marki bezpośrednio na klienta.

Dodajmy, iż wszystkie artykuły oferowane u nas są bardzo precyzyjnie wykonane i jednocześnie gustowne.